Janovapec - Jan Král

Ochutnejte poctivé

ikona kategorie

Pečené müsli

Jde o počet použitých surovin a jejich vzájemný poměr. Směsi jsou odlišné nejen na pohled. Vždy jim dominuje jedna chuť, podle které se také jmenují. V jednoduchosti je síla, proto nejsou přeplácané. Základ tvoří ovesné vločky, med a olivový olej.

Malinové
pečené müsli
350 g / 149 Kč chevron icon
350 g / 149 Kč
1000 g / 319 Kč
Kakaové
pečené müsli
350 g / 149 Kč chevron icon
350 g / 149 Kč
1000 g / 309 Kč
Ovocné
pečené müsli
400 g / 129 Kč chevron icon
400 g / 129 Kč
1000 g / 259 Kč
Ze sadu
pečené müsli
350 g / 129 Kč chevron icon
350 g / 129 Kč
1000 g / 259 Kč
Pohankové
pečené müsli
400 g / 149 Kč chevron icon
400 g / 149 Kč
1000 g / 309 Kč
Více výrobků
ikona kategorie

Ořechy a zrnění

Ořechy pečené s medem jsou oblíbenou specialitou Janovy pece. Kdo je neměl, musí ochutnat. Obsahují kešu, mandle a pekany. Zrnění je naše originální müsli na slano. Nasypte ho na salát, do krémové polévky, nebo si na něm smlsněte jen tak.

ikona kategorie

Kaše a sušenky

Sušenky chutnají po másle. Protože v nich je porce másla. Takové sušenky si pečete doma. Pečené kaše nikdo jiný nevyrábí. Jsou slazené medem a stačí je zalít horkým mlékem nebo vodou.

ikona kategorie

Lyo ovoce

Za velmi nízkého tlaku při -50°C vysublimuje z ovoce voda a vznikne lyofilizované ovoce. Obsahuje jen kolem 3 % vody, proto je tak lehké a křupavé. Kapesní balení nejoblíbenějších druhů lyofilizovaného ovoce je vhodné k doplnění energie při sportovním výkonu.

ikona kategorie

Sady a dárky

Chcete udělat radost? Nejlepší je darovat jídlo. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud se s Janovou pecí seznamujete, sáhněte po Janově sadě. Tisíc lidí, tisíc chutí, přesto vám zachutnají minimálně tři druhy ze všech.

Více výrobků

O Janově peci...

O Janově peci
Napsali o nás
Kde zakoupíte
dej tam toho víc

Jsme malý rodinný podnik, v Horoměřicích u Prahy děláme pečené müsli podle vlastních receptur. Byli jsme první, kdo s výrobou pečeného müsli v této zemi na podzim roku 2013 začal. Nyní vyrábíme devět druhů müsli, všechny jsou bez lepku. Základ tvoří bezlepkové ovesné vločky slazené medem a maštěné olivovým olejem.

Každé směsi dominuje jedna chuť a podle ní se zpravidla i jmenují. Ořechy, ovocem ani semínky se v Janově peci nešetří. Jako první přišla Janova pec na český trh s ovesnou pečenou kaší a pečenými ořechy. Celý sortiment máme bez lepku.

Za osobitý přístup, inovace a samotnou lásku k müsli získal Jan Král, zakladatel Janovy pece, ocenění Živnostník roku 2018 v Praze.

basket icon

Tady je seznam všech kamenných obchodů, kde zakoupíte naše výrobky.

Ahoj Česko!

Výrobky z Janovy pece zakoupíte také v obchodech. Už jich je   81.

Z Jezepecova deníku

Máme novou granolu. A je BIO!
09.11.2022

V Janově peci děláme deset druhů pečeného müsli. Aktuálně se teď naše kolekce rozrostla o dva nové výrobky. Po devíti letech pečení müsli přišel čas vyrobit pořádnou poctivou granolu s velkými kousky spečených vloček. Granolu se složením a v kvalitě surovin, jakou český trh dosud nepoznal.

Celý článek
bg
Načítám