Janovapec - Jan Král

Ochutnejte poctivé

ikona kategorie

Pečené müsli

Jde o počet použitých surovin a jejich vzájemný poměr. Směsi jsou odlišné nejen na pohled. Vždy jim dominuje jedna chuť, podle které se také jmenují. V jednoduchosti je síla, proto nejsou přeplácané. Základ tvoří ovesné vločky, med a olivový olej.

Malinové
pečené müsli
350 g / 149 Kč chevron icon
350 g / 149 Kč
1000 g / 299 Kč
Kakaové
pečené müsli
350 g / 139 Kč chevron icon
350 g / 139 Kč
1000 g / 289 Kč
Ovocné
pečené müsli
400 g / 119 Kč chevron icon
400 g / 119 Kč
1000 g / 239 Kč
Ze sadu
pečené müsli
350 g / 119 Kč chevron icon
350 g / 119 Kč
1000 g / 239 Kč
Pohankové
pečené müsli
400 g / 135 Kč chevron icon
400 g / 135 Kč
1000 g / 289 Kč
Více produktů
ikona kategorie

Ořechy a zrnění

Ořechy pečené s medem jsou oblíbenou specialitou Janovy pece. Kdo je neměl, musí ochutnat. Obsahují kešu, mandle a pekany. Zrnění je naše originální müsli na slano. Nasypte ho na salát, do krémové polévky, nebo si na něm smlsněte jen tak.

ikona kategorie

Kaše a sušenky

Sušenky chutnají po másle. Protože v nich je porce másla. Takové sušenky si pečete doma. Pečené kaše nikdo jiný nevyrábí. Jsou slazené medem a stačí je zalít horkým mlékem nebo vodou.

ikona kategorie

Lyo ovoce

Za velmi nízkého tlaku při -50°C vysublimuje z ovoce voda a vznikne lyofilizované ovoce. Obsahuje jen kolem 3 % vody, proto je tak lehké a křupavé. Kapesní balení nejoblíbenějších druhů lyofilizovaného ovoce je vhodné k doplnění energie při sportovním výkonu.

ikona kategorie

Sady a dárky

Chcete udělat radost? Nejlepší je darovat jídlo. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud se s Janovou pecí seznamujete, sáhněte po Janově sadě. Tisíc lidí, tisíc chutí, přesto vám zachutnají minimálně tři druhy ze všech.

Více produktů

O Janově peci...

O Janově peci
Napsali o nás
Kde zakoupíte
dej tam toho víc

Jsme malý rodinný podnik, v Horoměřicích u Prahy děláme pečené müsli podle vlastních receptur. Byli jsme první, kdo s výrobou pečeného müsli v této zemi na podzim roku 2013 začal. Nyní vyrábíme devět druhů müsli, všechny jsou bez lepku. Základ tvoří bezlepkové ovesné vločky slazené medem a maštěné olivovým olejem. Med je od včelaře Jiřího Smolíka.

Každé směsi dominuje jedna chuť a podle ní se zpravidla i jmenují. Ořechy, ovocem ani semínky se v Janově peci nešetří. Jako první přišla Janova pec na český trh s ovesnou pečenou kaší a pečenými ořechy. Celý sortiment máme bez lepku.

Za osobitý přístup, inovace a samotnou lásku k müsli získal Jan Král, zakladatel Janovy pece, ocenění Živnostník roku 2018 v Praze.

basket icon

Tady je seznam všech kamenných obchodů, kde zakoupíte naše produkty.

Ahoj Česko!

Výrobky z Janovy pece zakoupíte také v obchodech. Už jich je   105.

Z Jezepecova deníku

Malinové na přání. Zaútočí na čokoládové?
27.05.2021

Už máte malinové? Kdy ho konečně budete mít? Na to se nás stále častěji ptali mnozí zákazníci i obchodníci. Dlouho jsme ho slibovali, hodně dlouho jsme ho ladili. Zdálo se nám, že to pořád není ono. Dali jsme mu čas a na výsledku je to znát, napovídají první ohlasy. Podaří se malinovému ohrozit pozici našeho nejpopulárnějšího čokoládového müsli?

Celý článek
bg
Načítám