JEDINEČNÁ BIO GRANOLA

Výjimečná. Skvostná. Neodolatelná. Taková je naše nová bio granola. Než jsme ji pustili do světa, vymazlili jsme ji k dokonalosti. Sehnali jsme ty nejlepší, kvalitní, čisté, ekologické suroviny a z nich napekli prvotřídní granolu. Bezpečně ji poznáte. Žádná jiná v takové špičkové kvalitě a skvělé chuti na českém trhu dosud nebyla.

Peanut butter granola

BIO a bez lepku

Kousky bezlepkových vloček v bio kvalitě, které drží pohromadě díky pořádné porci javorového sirupu a arašídové pastě. V každém soustu narazíte na mandli, kešu nebo pořádný kus tmavé 56% čokolády. Celkovou chuť podtrhuje trocha skořice a mořské soli. Tuhle granolu sníte rukou rovnou ze sáčku, protože až ji ochutnáte, nebudete moci přestat. Všechny suroviny jsou v BIO kvalitě a bez lepku.

chci ochutnat

Coconut butter granola

BIO a bez lepku

Dezert za odměnu. Tak by se měla jmenovat naše kokosová granola. Jemné hrudky se vám rozplývají na jazyku a přitom si říkáte, kde je těch 18 % javorového sirupu? Jsou tam. Bez nich by to totiž nebylo tak dobré. S lyo ananasem to celé dohromady skvěle ladí. V naší coconut butter granole je přesně šest surovin. Minimalismus jsme dotáhli k dokonalosti.

chci ochutnat
5
Načítám