VŠE O NÁKUPU

Doprava a platba

Výrobky bez objednávky můžete zakoupit v prodejnách uvedených v záložce "kde zakoupíte". Osobní odběr v provozovně není možný vzhledem k hygienickým předpisům. Využijte prosím ostatní možnosti.

 


Balík na výdejní místo DPD pickup (přepravce DPD)

  • Způsoby platby: převodem 0 Kč, na dobírku 30 Kč
  • Doprava: 49 Kč, při objednávce nad 1200 Kč zdarma

Zásilka bude odeslána následující pracovní den od obdržení objednávky nebo od přijetí platby, v případě volby platby převodem. Ve zvoleném výdejním místě bude zásilka k vyzvednutí zpravidla následující den od odeslání. Avízo o doručení do výdejního místa obdržíte formou SMS. Platí pouze pro ČR.


Balík do ruky DPD privat (přepravce DPD)

  • Způsoby platby: převodem 0 Kč, na dobírku 30 Kč
  • Doprava: 79 Kč, při objednávce nad 1200 Kč zdarma

Zásilka bude odeslána následující pracovní den od obdržení objednávky nebo od přijetí platby, v případě volby platby převodem. DPD doručuje zásilky zpravidla následující den od odeslání. Avízo s přibližným časem doručení obdržíte v den doručení prostřednictvím SMS. Platí pouze pro ČR.


Osobní převzetí v Praze 6 (cukrárna Mučenka)

  • Způsoby platby: převodem 0 Kč
  • Doprava: 0 Kč

Zásilka bude připravena k převzetí zpravidla následující den od přijetí objednávky. Mučenka se nachází na adrese Kladenská 27, Praha 6 a má otevřeno po-pá od 8 do 18 h. a v sobotu od 10 do 16 h. O vyexpedování zásilky budete informováni emailem.


Rozvoz po Praze

Způsoby platby: převodem, hotově při převzetí

Cena dopravy: 100 Kč, při objednávce nad 1200 Kč zdarma

Rozvozovým dnem je ČTVRTEK, mezi 19 a 21h.

V den závozu vám pošleme SMS s přibližným časem závozu.

Objednávka bude doručena na Vámi zadanou adresu v rozmezí uvedených hodin. Pokud se s námi chcete seznámit a bydlíte v Praze, zvolte tento způsob dopravy.

Načítám