Budete prosím kolem půl osmé doma?

18.1.2019

Hlavně držte kvalitu a nikdy z ní neslevujte. Děláte to dobře, jen tak dál. Vaše müsli je skvělé, je první, co chutná i našim dětem. Rodina je na müsli z Janovy pece závislá, žádné jiné nám už nechutná. Objevili jsme ho u známých, jen se po něm zaprášilo, hned jsme si ho také objednali.

Taková a další slova chvály slyšíváme pravidelně ve čtvrtek večer, kdy krabičky a „kilovky“ s pečeným müsli z Janovy pece rozvážíme do domácností po celé Praze. Je to přirozené, že lidé nešetří chválou. Přece si neobjednají zboží, aby pak „brblali“, když ho dostanou až ke dveřím domu. Často jezdíme za věrnými zákazníky a každému je samozřejmě milé, když jeho výrobky někdo chválí. Někteří lidé se podivují, že takovou nadstandardní službu jako drobný výrobce poskytujeme. A že se nám to nemůže vyplatit.

 

 

Zboží dovezeme každému, kdo bydlí na území hlavního města. Objednávky nad 650 korun vozíme zdarma, u menších je závoz zpoplatněn 70 korunami. Chce to dobře naplánovat, když máte mezi 19 a 21 hodinou stihnout řadu domácností po různých koutech Prahy. Rozkopané ulice a věčné dopravní zácpy nám to vskutku neusnadňují.
Závoz po Praze děláme od samotného zrodu Janovy pece. Začali jsme s ním před pěti lety, ještě dříve, než na český trh nastoupili velcí hráči v rozvozu potravin. S nimi nechceme soutěžit, nemůžeme expandovat do dalších měst, i když bychom rádi, v našem případě nejde o rychlost doručení. Naše měřítka jsou jiná.
Dovezeme až na práh domu zboží, za které si jako výrobce plně ručíme. V tom je náš přístup jedinečný.

 

Váš Jan

 Zpět na další články

Kontakt

Janovapec - Jan Král
+420 776 158 156
info(zavináč)janovapec.cz
ič: 01779915
Fakturační adresa:
K Roztokům 36, Praha 6 - Suchdol, 165 00
Provozovna (není výdejním místem):
M. Alše 639, Horoměřice, 252 62
číslo účtu: FIO 2200438436/2010
Jsem plátcem DPH

facebook Instagram

Facebook

Jan Král

Napište mi, rád Vás vyslechnu

Email : *
Předmět : *

* - povinný údaj
Odeslat dotaz